keshvari
16 بهمن 1401 - 20:52

۷ پروژه عمرانی در بخش بسطام شاهرود افتتاح شد

شاهرود- فرماندار شاهرود از افتتاح هفت پروژه عمرانی در بخش بسطام شاهرود همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: در این روز دو پروژه اقتصادی نیز در این بخش به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوطالب جلالی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در خاتمه سفر دولتمردان شهرستان شاهرود به بخش بسطام و شهر کلاته خیج به میزبانی شهرداری این شهر با بیان اینکه در پنجمین روز از دهه مبارک فجر شاهد افتتاح هفت پروژه عمرانی در بخش بسطام بودیم، بیان کرد: قریب به ۴۲ میلیارد تومان برای این طرح‌ها هزینه شده است.

وی با بیان اینکه ۳۰ هزار متر مربع آسفالت با اعتبار بالغ بر سه میلیارد تومان و طرح پیاده‌روسازی به مساحت پنج هزار متر مربع در شهر کلاته خیج از جمله طرح‌های افتتاح شده امروز با حضور مسئولان شهرستانی بود، افزود: ۶۱ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت معابر روستای قلعه نو خرقان نیز امروز به بهره برداری رسید.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه امروز مجتمع آب رسانی شهدای گمنام روستای گلستان پشت بسطام با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان افتتاح شد، تاکید کرد: تأمین آب مورد نیاز روستاهای منطقه گلستان و قاسم آباد از جمله اهداف این طرح است.

جلالی درباره طرح‌های اقتصادی افتتاح شده نیز بیان کرد: دو طرح اقتصادی در زمینه دام و تولید شیر و همچنین یک طرح گردشگری در روستای زیبای امیریه در شمال شهر شاهرود با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در زمره طرح‌های افتتاح شده امروز بودند.

به گزارش مهر، طبق اعلام فرمانداری ویژه شاهرود دهیاری‌های این شهرستان برای ایام الله دهه فجر ۱۰ پروژه عمرانی افتتاح می‌کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1021093