keshvari
23 اسفند 1401 - 13:44

9 کشته و مجروح در سانحه رانندگی جاده قدیم قزوین-تهران

رئیس پلیس راه استان قزوین از برخورد مرگبار پژو 405 با سواری پراید با 3 کشته و 6 مجروح در جاده قدیم قزوین-تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، سرهنگ فرهاد ذاکری منش اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 با سواری پراید در جاده قدیم قزوین-تهران روبه روی نیروگاه شهید رجایی، بلافاصله عوامل امدادی و پلیس راه به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل و بررسی صحنه مشخص شد، سواری پژو که با 2 سرنشین در حال حرکت بوده با سواری پراید با 5 سرنشین برخورد کرده و متاسفانه در اثر این تصادف راننده و 2 نفر از سرنشینان سواری پراید به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرده اند.

رئیس پلیس راه استان ادامه داد: راننده و 2 سرنشین سواری پژو  به همراه 3 نفر از مجروحان خودرو پراید توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شده و اجساد متوفیان تحویل عوامل بهشت فاطمه شد.

سرهنگ ذاکری منش با بیان اینکه علت بروز حادثه توسط کارشناسان مربوطه بی احتیاطی راننده پژو 405 و تجاوز به چپ نسبت به سواری پراید اعلام شده، تاکید کرد: هموطنان به ویژه رانندگانی که به همراه خانواده برای دید و بازدید یا مسافرت قصد سفر دارند ضمن رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی توجه بیشتری به قوانین رانندگی و هشدارهای پلیسی داشته باشند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1092735