keshvari
11 بهمن 1401 - 22:52

روزانه ۵ هزار وعده غذایی گرم میان زلزله زدگان خوی توزیع می‌شود

ارومیه - فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) از توزیع روزانه 5 هزار وعده غذای گرم میان زلزله زدگان خوی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدتقی اوصانلو عصر سه شنبه در بازدید میدانی از مناطق زلزله زده خوی تأمین و توزیع غذای گرم میان زلزله زدگان را از جمله اقدامات انجام گرفته دانست و افزود: برای انجام این مهم نانوایی و آشپرخانه‌های سیار دایر شده و روزانه به همت موکب حسینیه اعظم ثارالله بیش از ۵ هزار وعده غذایی گرم میان زلزله زدگان توزیع می‌شود.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه پاسداران با بیان اینکه نیروی انتظامی و سپاه با افزایش تعداد و ساعات گشت امنیت مناطق زلزله زده را تأمین می‌کنند، افزود: به نیروی انتظامی و سپاه اعلام می‌کنم که حتماً باید با افزایش گشت‌های محسوس و نامحسوس امنیت کوچه‌ها و خیابان‌ها را تأمین کنند و اگر افرادی فرصت طلبی کنند و امنیت مردم را به خطر بیندازند، قوه قضائیه به شدت با ایشان برخورد خواهد کرد.

سردار اوصانلو در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای مردم زلزله زده شهرستان خوی نیز گفت: ۲۹ اردوگاه شهری و ۳۰ اردوگاه روستایی برای اسکان زلزله زدگان دایر شده است و روند خدمات رسانی به مردم مناطق زلزله زده کماکان ادامه دارد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) کمبود دارو را یکی از مشکلات مردم مناطق زلزله زده خوی عنوان و از دانشگاه علوم پزشکی درخواست کرد که داروهای مورد نیاز را در اختیار جامعه پزشکی و بهداری‌های سپاه و هلال احمر قرار دهد.

سردار اوصانلو با قدردانی از خدمات تمام دستگاه‌های خدمات رسان در شهرستان خوی گفت: ماشین آلات سپاه و ارتش نیز آماده آواربرداری در مناطق زلزله زده هستند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1011404